Корисна інформація
Перевірити статус реєстрації

Заявники, які подають документи до ППВА у м. Києві та які починаючи з 20.01.2017 передплатили сервісний збір за послуги ППВА у м. Луцьку, Тернополі, Рівному, Одесі, Харкові та Дніпрі, мають можливість перевірити статус автоматично наданої реєстрації за допомогою сторінки.

Послуга призначення дати подачі документів до Пунктів Прийому Візових Анкет чи Генеральних Консульств Республіки Польща в Україні є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Звертаємо вашу увагу, що інтернет сторінка (http://visacenter-ukraine.com/poland-kyiv.shtml) не є ресурсом компанії VFS Global, чи візових центрів. Просимо Вас бути обачним при здійсненні реєстрації і використовувати лише офіційні джерела та ресурси.

Подача документів на отримання візи до Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні здійснюється виключно за попереднім записом. Зауважте, що здійснення запису до ППВА в м. Львів, Ужгород,Івано-Франківськ, Київ, Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Харків та Дніпропетровськ, Одеса відбувається після оплати сервісного збору у відповідних банках. Щоб дізнатися більше – будь ласка, натисніть тут.

Оплата візового збору та збору за надання додаткових послуг здійснюється в банку або касі ППВА (при її наявності) в день подачі документів.

Для отримання додаткової інформації або консультацій Ви можете звернутися до всіх ППВА України без попереднього запису та реєстрації, або зателефонувавши до кол-центру. Детальніше – натисніть тут.

Генерільні Консульства Республіки Польща в Україні застерігають від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Генеральними Консульствами та ППВА. Дипломатичні представництва та ППВА радять уникати таких дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію та послуги, надані цими особами.

Увага! Шахрайство на ринку праці . Детальніше – натисніть тут.