Правила безпеки
Правила безпеки, яких необхідно дотримуватися заявникам, що відвідують Пункт Прийому Візових Анкет.
Згідно правил безпеки діють наступні обмеження:

1. Забороняється використання мобільних телефонів, ноутбуків, портативних плеєрів, електронних книжок, фото/відеоапаратури та інших автономних електронних пристроїв, а також електронних носіїв інформації. За наявністю вказаних пристроїв при відвідуванні Візового Центру, вони мають бути вимкнені.
2. Забороняється відвідування ППВА у разі наявності при собі наступних предметів (в незалежності від можливої наявності ліцензій або дозволів):
  Будь-які види вогнепальної, травматичної чи пневматичної зброї;
  Електрошокери, газові балончики та інші засоби самозахисту;
  Холодна зброя, колючо-ріжучі предмети, у тому числі побутового призначення;
  Вибухові, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, піротехніка;
  Отруйні та токсичні речовини;
  Запаковані конверти, посилки, інші пакунки, що виключають можливість візуального встановлення змісту;
  Великогабаритні валізи, сумки, огляд яких може бути ускладнений через значний об'єм;
  Алкоголь і продукти харчування.
Зазначений перелік не є вичерпним. На розсуд співробітників Служби Безпеки відвідування ППВА за наявності інших предметів також може бути обмежено.

Дозволені предмети:
Папки, що містять Ваш паспорт та інші документи, що відносяться до процесу оформлення Візи, дозволяється проносити до ППВА тільки після відповідної перевірки Служби Безпеки.

Відвідування ППВА з перерахованими вище предметами заборонено, камера схову особистих речей відвідувачів у ППВА не передбачена, у зв'язку з чим ППВА не може забезпечити зберігання, а так само нести відповідальність за збереження особистих речей відвідувачів. На підставі викладеного, просимо Вас самостійно і завчасно подбати про місце зберігання речей і предметів, за наявності яких забороняється відвідування ППВА.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що у ППВА не допускаються супроводжуючі - друзі, родичі, коллеги, тощо, за винятком випадків, коли присутність супроводжуючого необхідна (супровід літніх людей, інвалідів, дітей).