ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ до ПОЛЬЩІ
В
УКРАЇНІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

  1. Призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет у Києві для заявників, що оплатили 3.10.2016 та після.

  2. Дізнайтеся про нову систему реєстрації до ППВА у місті Києві від 3.10.2016 – тут.

    Перевірте статус своєї реєстрації за новою процедурою у Києві - тут

  3. Призначення дати подачі документів до ППВА у Києві для заявників, які оплатили до 3.10.2016 та до всіх інших ППВА у Львівському, Луцькому, Харківському, Вінницькому та Одеському консульському окрузі.

    Здійснення реєстрації залишається незмінним.
Щоб здійснити реєстрацію онлайн / скасувати зарезервовану дату онлайн / перевірити свою реєстрацію (здійснену онлайн або за допомогою колл-центру) / перевірити доступні для реєстрації дати в колл-центрі – Натисніть тут

Щоб отримати більше інформації про процедуру реєстрації – натисніть тут.

Покрокова інструкція для здійснення реєстрації онлайн – натисніть тут .

Щоб дізнатися номери телефонів колл-центру, за якими можна здійснити реєстрацію – натисніть тут.

У випадку консультацій Ви можете відвідати ППВА без попереднього запису, або написати до нас на електронну пошту того ППВА, до якого Ви маєте намір подавати документи.

Зауважте, будь ласка, що документи для отримання візи до Польщі необхідно подавати до ППВА того Консульського округу, у якому Ви прописані. Щоб перевірити територіальну компетенцію – натисніть тут

Для отримання додаткової інформації Ви можете написати повідомлення на електронну адресу. Повний перелік - тут:

Якщо Ви залишились задоволені наданими послугами або у Вас є скарги, будь ласка, проінформуйте нас, написавши листа на адресу: feedback@polandvisa-ukraine.com.

Авторське право . VFS Global. Всі права захищені.