ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ до ПОЛЬЩІ
В
УКРАЇНІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

  1. Призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет у Києві та для заявників, що оплатили 20.01.2017 та після до ППВА у Луцьку, Тернополі, Рівному, Харкові, Дніпрі та Одесі .

  2. Дізнайтеся про нову систему реєстрації до ППВА у місті Києві, Луцьку, Тернополі, Рівному, Харкові, Дніпрі та Одесі – тут.

    Перевірте статус своєї реєстрації за новою процедурою у Києві, Луцьку, Тернополі, Рівному, Харкові, Дніпрі та Одесі - тут

  3. Призначення дати подачі документів для заявників, які оплатили до 3.10.2016 до ППВА у Києві, та до 20.01.2017 до ППВА у Луцьку, Тернополі, Рівному, Харкові, Дніпрі та Одесі, а також до ППВА у Львівському, та Вінницькому консульському окрузі.

    Здійснення реєстрації залишається незмінним.
Щоб здійснити реєстрацію онлайн / скасувати зарезервовану дату он-лайн / перевірити свою реєстрацію (здійснену онлайн або за допомогою колл-центру) / перевірити доступні для реєстрації дати в колл-центрі – Натисніть тут

Звертаємо Вашу увагу на те, що оскільки сайт та колл-центр не пов’язані між собою, перша доступна дата для реєстрації може відрізнятися, а також доступні дати можуть змінюватися протягом дня.

Щоб отримати більше інформації про процедуру реєстрації – натисніть тут.

Покрокова інструкція для здійснення реєстрації онлайн – натисніть тут .

Щоб дізнатися номери телефонів колл-центру, за якими можна здійснити реєстрацію – натисніть тут.

У випадку консультацій Ви можете відвідати ППВА без попереднього запису, або написати до нас на електронну пошту того ППВА, до якого Ви маєте намір подавати документи.

Зауважте, будь ласка, що документи для отримання візи до Польщі необхідно подавати до ППВА того Консульського округу, у якому Ви прописані. Щоб перевірити територіальну компетенцію – натисніть тут

Для отримання додаткової інформації Ви можете написати повідомлення на електронну адресу. Повний перелік - тут:

Якщо Ви залишились задоволені наданими послугами або у Вас є скарги, будь ласка, проінформуйте нас, написавши лист на адресу: feedback@polandvisa-ukraine.com.

Авторське право . VFS Global. Всі права захищені.